Wymiary szamb betonowych

Klient który potrzebuje kupić zbiornik betonowy na szambo, pierwsze co chce zrobić to szuka informacji na temat: Jakie szambo wybrać, dopiero później odpala różnego rodzaju portale z ogłoszeniami budowlanymi typu budoloper.pl i inne, olxy. Zawsze najważniejszą rzeczą którą się sugeruje jest cena!

Cena nie idzie w parze z jakością… o tym że nie zawsze tanio oznacza dobrze przekonał się nie jeden właściciel który zaoszczędził na tanim szambie i zdobył zbiornik w firmie krzak gdzie to pokrywę górną przykleili mu panowie na piankę montażową, która to po krótkim czasie się utleniła a woda gruntowa zaczęła napełniać zbiornik co tylko deszcz popadał.
strong>Wymiary szamba są bardzo istotne… I nie mówię tutaj o tym że lepiej jest mieć zbiornik szerszy a niższy, dłuższy a niższy tylko o samej pojemności w środku. Otóż jak słyszałem od jednego z producentów, ostatnio na topie jest nabieranie Klientów przez nieuczciwą konkurencję na tzw.

pojemności gabarytowe

Otóż co za interes jest kupić zbiornik o pojemności 10m3 który pojemność tą ma liczoną po zewnątrz? Żaden, dlatego pytajcie producentów o wymiary w środku, i przeliczajcie je długość x szerokość x wysokość = otrzymany wynik określi Państwu jaką pojemność posiada taki zbiornik. Warto też wymiary przemierzyć podczas montażu. Najlepiej jest poprostu skorzystać z firm renomowanych takich jak np. ABCszamba.pl – w takich firmach nie jeden już kupił zbiornik i jakoś nie narzeka więc dołącz do nich i Ty.

Z wyrazami szacunku Majster Klepka zwany seowcem