Strona głównaModaCzy warto wybrać markowe kolczyki?

Czy warto wybrać markowe kolczyki?

Kolczyki to biżuteria, po którą sięgają przede wszystkim kobiety. Oczywiście niektórzy mężczyźni także noszą kolczyki, ale zwykle są to dość minimalistyczne ozdoby, niczym nieprzypominające długich, wytwornych kolczyków, które kobiety łączą z wieczorowymi strojami. Kolczyki na specjalne okazje różnią się od tych codziennych, odpowiednich do pracy czy szkoły. Faktem jest jednak, że niezależnie od okazji, zawsze warto wybierać markowe kolczyki.

Markowe kolczyki a biżuteria sztuczna

Biżuterię wytwarza się z różnych materiałów. Przede wszystkim są to metale (szlachetne i nieszlachetne), różnego rodzaju kamienie, szkiełka, tworzywa sztuczne, skóra, jedwabne nici, ale także elementy otoczenia, np. muszle, piórka. Producenci biżuterii markowej starannie selekcjonują surowce i stawiają przede wszystkim na metale szlachetne oraz kamienie szlachetne i półszlachetne. Z kolei biżuteria sztuczna powstaje z gorszej jakości materiałów. Oczywiście nie można powiedzieć, że każda firma produkująca sztuczną biżuterię robi to nieprawidłowo i nie dba o jakość produktów. Niektóre przedmioty są naprawdę piękne, zwłaszcza różnego rodzaju plecionki i ręcznie wykonywana biżuteria w stylu boho. Nie są to jednak wyroby biżuteryjne, które można uznać ze wytworne i eleganckie.

Jeśli chcemy nosić biżuterię, która doda nam pewności siebie, pomoże stworzyć profesjonalny wizerunek i pokaże, że znamy się na modzie, zdecydowanie powinniśmy sięgać po produkty oferowane przez znane i cenione marki biżuteryjne. Może to być oryginalna włoska biżuteria, którą pokochały kobiety na całym świecie. Mogą to być również bransoletki, pierścionki i kolczyki Swarovski, czyli niezwykle piękna biżuteria ze szlifowanymi kryształami. Mogą to być również bransoletki komponowane i kolczyki Nomination. Wybór markowej biżuterii jest naprawdę ogromny!

Markowe kolczyki – piękno i trwałość

Kolczyki to biżuteria noszona blisko twarzy, a więc łatwo dostrzegana przez osoby postronne. O ile bransoletki i pierścionki nie przyciągają tak dużej uwagi, o tyle kolczyki zostają natychmiast dostrzeżone. Dlatego powinny być spójne ze stylizacją, a jednocześnie dopasowane do typu urody. Powinny być też trwałe, ponieważ wszelkiego rodzaju odbarwienia, zarysowania, wgniecenia stają się łatwo widoczne i psują ogólną stylizację.

Trwałość i wysoka jakość produktu to cechy charakterystyczne markowej biżuterii. Markowe kolczyki to produkty na lata. Można je nosić tak często, jak tylko mamy na to ochotę, ponieważ doskonale znoszą intensywne użytkowanie. Oczywiście z biżuterią zawsze należy obchodzić się odpowiedzialnie, przechowywać i czyścić w określony przez producenta sposób, ale ostatecznie są to produkty przeznaczone do użytku, a nie leżenia w szkatułce.

Kolejną zaletą produktów markowych jest oryginalna, nietuzinkowa stylistyka, piękne zdobnictwo i niepowtarzalność wzorów. Markowa biżuteria jest wyjątkowa i zdecydowanie wyróżnia się na tle biżuterii sztucznej. Piękno markowych kolczyków sprawia, że twarz nabiera blasku.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments