Strona głównaBiznesJaki basen sprawdzi się w hotelu?

Jaki basen sprawdzi się w hotelu?

Basen, który znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego czy właśnie w hotelu to niewątpliwa atrakcja, która pozwala skuteczniej konkurować obiektowi na dość już nasyconym rynku. Basen ma budować lepsze relacje z klientem, ma prowadzić do jego większego zadowolenia, a co za tym idzie zwiększać przychody hotelu. Hotelowi goście zanim zdecydują się na tę czy inną ofertę sprawdzają obiekt pod wieloma aspektami, jednym z istotnych punktów jest także basen, którego obecność w hotelu jest zwyczajnie opłacalna. Jaki jednak basen wybrać? Będąc na etapie budowy hotelu warto wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Wybór samego basenu warto poprzedzić spotkanie ze specjalistą, który doskonale porusza się w branży basenowej. To właśnie profesjonalny doradca podpowie najlepsze rozwiązania odnoszące się do wielkości, kształtu, czy też atrakcji wodnych, które będę dostosowane pod konkretny segment gości. Istotne także będą kwestie związane z uzdatnianiem wody basenowej. Tu też fachowa porada będzie niezwykle cenna. Kolejnym krokiem będzie stworzenie przez architekta projektu.

Baseny hotelowe ze stali nierdzewnej? Czy warto się na taki zdecydować?

Baseny stalowe zyskują nieustannie na popularności. Zarówno w zastosowaniu prywatnym, jak i biznesowym są to pozycje, które świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. Mogą stanowić ozdobę zewnętrznego ogródka, być uzupełnieniem dla SPA, a także stanowić świetną atrakcję w hotelach. Baseny hotelowe ze stali nierdzewnej tworzą nietuzinkowe przestrzenie wodne i mogą stać się bezcennym wsparciem dla zdrowia hotelowych gości.

Stosowane rozwiązania projektowe w produkcji basenów dają dzisiaj w zasadzie nieograniczone możliwości projektowe. Producent basenów stalowych może stworzyć projekt, który będzie harmonijnie uzupełniał każdą przestrzeń. Niezależnie od tego czy przeznaczeniem basenu będzie rekreacja, sport, relaks czy też brodzik dla dzieci.

Baseny stalowe mogą być dostosowane do każdej przestrzeni, dzięki indywidualnym projektom, które uwzględnią nie tylko nieckę basenu, ale także technologię uzdatniania wody. Nie ma też najmniejszych przeciwwskazań, by projekt dotyczył rozwiązań architektoniczno-krajobrazowych, który będzie odnosił się do położenia basenu w terenie. Basen hotelowy ze stali będzie w pełni wyposażonym i niezwykle atrakcyjnym miejscem w każdym hotelu. Nie zabraknie tam atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, efektownego oświetlenia, co tylko będzie zwiększać atrakcyjność basenu.

Baseny hotelowe ze stali nierdzewnej to jeden z wyborów, który ma swoje ekonomiczne uzasadnienie. Na uwadze warto mieć także fakt, że basen stalowy to rozwiązanie efektowne i łatwe w późniejszej konserwacji. To świetna alternatywa dla innych rodzajów basenów, takich jak żelbeton, aluminium, żywica poliestrowa, drewno, a nawet bloczki styropianowe. Każdy materiał ma swoje zalety i wady, jeden będzie droższy w wykonaniu inny może okazać się nie tak efektowny, czy też trudny w utrzymaniu czystości. Liczą się także koszty eksploatacji, a te np. dla basenów ze stali są wyjątkowo korzystne.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments