Strona głównaModaJakie bransoletki pasują do wiosennych kreacji?

Jakie bransoletki pasują do wiosennych kreacji?

Wczesną wiosną wciąż sięgamy po ciepłą odzież wierzchnią, ale kiedy słońce zaczyna mocniej przygrzewać, chętnie pozbywamy się kurtek, grubych swetrów i marynarek. Rezygnacja z ciepłej odzieży często idzie w parze z wymianą dodatków do stroju. Wiosną i latem nosimy inne obuwie, inne torebki i inne nakrycia głowy, aniżeli w okresie zimowym. Różnice dotyczą także biżuterii, a szczególnie bransoletek.

Jaka biżuteria sprawdza się wiosną?

Nadejście wiosny nie oznacza, że nagle musimy zrezygnować z całej noszonej dotychczas biżuterii. Warto natomiast powiększyć kolekcję o nowe błyskotki, nieco bardziej wyraziste i kolorowe. Wiosną szaro-bura odzież powinna pójść w zapomnienie. Zamiast tego warto sięgnąć po ubrania w jasnych, pastelowych kolorach i w nasyconych barwach. Takie stylizacje wyglądają ciekawiej i odważniej, zwłaszcza jeśli zostały uzupełnione o dodatki w postaci wysokojakościowej biżuterii.

Wiosną dobrze sprawdzą się naszyjniki łączone w zestawy, dłuższe kolczyki, rozmaite ozdoby do włosów oraz bransoletki. Rezygnując z szalików, golfów i ubrań z długimi rękawami, robimy więcej miejsca dla biżuterii. Miejsce to warto dobrze wykorzystać, ale nie za pomocą dużej ilości sztucznych błyskotek, a dzięki biżuterii wysokiej jakości, takiej jak bransoletki Rebecca. Rebecca to włoska marka zajmująca się produkcją damskiej biżuterii. Produkty marki cieszą się dużym uznaniem w wielu miejscach całego świata. Bransoletki Rebecca od lat dostępne są również w Polsce.

Wiosenne trendy a typ urody

Zanim przejdziemy do dokładnego omówienia rodzajów bransoletek, które sprawdzą się w okresie wiosennym, poświęćmy odrobinę miejsca naszyjnikom i kolczykom. Jest to biżuteria noszona blisko twarzy, a więc mająca duży wpływ na to, jak inni postrzegają daną osobę. Dobrze dobrana biżuteria podkreśla urodę, podbija barwę tęczówki oka, rozświetla cerę i poprawia proporcje twarzy. Dlatego ważne, by przy doborze biżuterii kierować się nie tylko tym, co modne w danym okresie, ale przede wszystkim wziąć pod uwagę swój typ urody. Wiosenne kreacje będą wyglądały na nas dobrze, jeśli także twarz będzie prezentowała się nienagannie. Przykładowo modne naszyjniki i kolczyki z dużą ilością zawieszek powinny mieć kolor srebrny, jeśli będzie je nosić osoba o chłodnym typie urody, albo złoty, jeśli są przeznaczone dla osoby o urodzie ciepłej.

Bransoletki i zawieszki do bransoletek na wiosnę

W ciepłe wiosenne dni chętnie podwijamy mankiety marynarek i koszul, albo całkowicie rezygnujemy z długich rękawów. Na gołych nadgarstkach świetnie prezentują się gustowne bransoletki. Subtelne ozdoby łatwo połączyć w zestawy. Kilka delikatnych bransoletek w podobnym stylu wygląda efektownie, ale wciąż elegancko. Cienkie bransoletki łańcuszkowe dobrze wyglądają również w towarzystwie zegarka.

Zawieszki do bransoletek wykonanych z cienkiego łańcuszka przybierają różne formy. Wiosną mogą to być zawieszki w formie wiosennych symboli, a więc wszelkiego rodzaju kwiatki, motylki, ptaszki, biedronki. Jeśli zawieszka została wykonana z wysokiej jakości materiału i z dbałością o detale, nie należy obawiać się, iż taka ozdoba będzie wyglądała infantylnie. Przeciwnie – radosne zawieszki świetnie uzupełniają wiosenne stylizacje. Bransoletki modułowe, czyli takie z wymiennymi zawieszkami, od wielu lat nie wychodzą z mody.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments